+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Синус-ліфтинг і операції з нарощування кістки

Що таке операції з нарощування кістки? І В яких випадках вони показані в стоматології?

Нарощування кісткової тканини - операція з відновлення необхідного обсягу кісткової маси. Дані операції показані при імплантації зубів, коли недостатньо обсягу кістки для установки імпланта.

 

Розглянемо на прикладі установки імпланта на верхній щелепі в районі гайморової пазухи. У 1 і 2 випадку нам достатньо місця для установки імпланта.

У 3 і 4 випадку висоти кісткової тканини недостатньо, так як мінімальна висота необхідна для установки імплантату 8 мм. Якщо в цьому випадку, ми просто поставимо імплант - він буде виходити в гайморову пазуху, туди потраплятимуть бактерії, людина буде страждати частим гайморитом і сам імплант при такій висоті кісткової тканини триматися не буде.

Тому є необхідність нарощування кісткової тканини. У випадку з гайморовою пазухою операція називається синус-ліфтинг. 

 

 

Як проходить процедура?

За рахунок підняття слизової в гайморовій пазусі, утворюється простір. У цю порожнину засипається штучна кістка і таким чином, збільшується обсяг кісткової тканини.

Згодом, ця ділянка відновлюється - проростає судинами, нервами і повністю заміщається на свою кістку. Іноді встановити імплант можна відразу під час операції синус-ліфтингу.

Але бувають випадки, коли це необхідно розділити на 2 етапи - спочатку зробити синус-ліфтинг, потім імплантацію через якийсь час.

 

 

 

Ми розглядали операції з нарощування кістки на прикладі гайморової пазухи і синус-ліфтингу.

Але необхідність даної операції може виникнути при імплантації зубів як на верхній, так і на нижній щелепі, коли недостатньо обсягу кістки навколо імпланта.

Операції з нарощування кістки проводяться далеко не в кожній клініці.

У деяких клініках Вам скажуть, що обсягу кістки у Вас не вистачає, і імплант поставити неможливо. Запропонувавши поставити міст або варіант знімного протезу /вставної щелепи/.

В сімейній стоматології Dentectum працюють хірурги-стоматологи високого класу, у яких великий досвід проведення операцій з нарощування кістки.

 

Наш лікар-хірург

КОБИЛЯНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Стоматолог - хірург, імплантолог

Досвід роботи більше 5 років

  • хірургічний прийом
  • одномоментна імплантація
  • лазерна хірургія
  • відкритий і закритий синус ліфтинг
  • кісткова пластика
  • клаптеві операції
  • естетична хірургія (ясенева пластика)
  • видалення атипових зубів мудрості
  • апікальна хірургія
  • закриття рецесії