+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Безпечне відбілювання зубів

Посмішка це одна з перших речей, які люди помічають, коли зустрічають Вас. Відбілювання зубів, зараз тема мега популярна.

На форумах в інтернеті обговорюються різні відбілюючі пасти, гелі та смужки для домашнього застосування. Наводяться народні методи, що дозволяють зробити емаль біліше. Деякі з них можуть нашкодити зубам, інші не приносять бажаного ефекту.

Але зробити емаль по-справжньому біліше на 8-12 тонів можна тільки в умовах стоматологічного обладнання.

В сімейній стоматології DenTectum ми пропонуємо 3 види відбілювання, які не ушкоджують зубну емаль і абсолютно безпечні для зубів:

  • фотовідбілювання зубів системою BEYOND POLUS- "холодне" відбілювання
  • ефективне, і в той же час щадне і безболісне лазерне відбілювання. Така процедура дозволяє освітлити зуби на 5-8 тонів (це означає, що Ваші зуби стануть значно біліше, і ВИ відразу це помітите)
  • поступове домашнє відбілювання за допомогою індивідуальних кап

Яку процедуру краще використовувати Вам, підкаже стоматолог клініки після вивчення стану зубів і емалі.

Сучасні гелі відбілювання в своєму складі містять фтор, що гарантує абсолютну безпеку для емалі.

Детально про всі види відбілювання

Фотовідбілювання зубів системою BEYOND POLUS - "холодне" відбілювання

Апарат американського виробництва Beyond - найбезпечніший вид відбілювання, з тих, що представлені зараз на ринку стоматологічних послуг.

Це варіант світлового відбілювання останнього покоління з допомогою галогенних ламп.

На зуби наноситься спеціальний гель, який починає працювати під впливом холодного світла спеціальної лампи. У процесі відбілювання гель витягує з поверхні зубів зовнішні пігменти / темний наліт на зубах через каву, сигарети та інші продукти, які сприяють потемніння зубів. 

Тому під час такого відбілювання зуби досягають свого природного білого кольору, тут все індивідуально. Саме через це такий метод вважають екологічним.

Важливо розуміти, що при фотовідбілюванні зуби отримують свій природний колір.

Ні в однієї людини він не є білосніжно білим, як у голлівудських зірок. Якщо Ви хочете білосніжно білого кольору - тоді для Вас є інша пропозиція - вініри.

Фотовідбілювання - це повернення зубам природного кольору, без пошкодження зубної емалі

Як же відбувається сам процес відбілювання, та й як взагалі дізнатися, наскільки біліше зможе стати ваша усмішка?

  1. Первинна консультація у стоматолога.
    Спочатку пацієнт приходить на огляд. Лікар дивиться на якість зубів: чи є реставрації, коронки, вініри, пломби на фронтальній групі зубів, тріщини, клиновидні дефекти і т.д.? Якщо ніяких протипоказань немає - можна приступати до процедури відбілювання. 
  2. Професійна комплексна чистка зубів.
    Лікар робить попередню комплексну чистку, бо відбілювання краще відбувається на зубах без нальоту - чистка зубів від твердих відкладень і м'якого нальоту. Ми проводимо видалення твердих зубних відкладень за допомогою апарату Air Flow і полірування за допомогою абразивної пасти. 
  3. Фотовідбілювання Beyond

    

  • На губи пацієнта наноситься захисний крем і вставляється щоковий ретрактор BEYOND ™ FlexiBlue. Тканинною серветкою захищають зону обличчя навколо зовнішньої сторони щокового ретрактора. Визначають існуючий відтінок емалі зубів.
  • Надягають на пацієнта захисні окуляри. Чистять зуби полірувальною пастою, яка містить частинки пемзи або полірувального піску. Прокладають ватяні валики з обох сторін від щічних тяжів. Додатково наносять захисний засіб на внутрішні поверхні верхньої і нижньої губ.
  • Підсушують зуби і ясна. Наносять захисний світлостверджувальний засіб BEYOND ™ BlueSeal Gingival Protection на ясна. Проводять світлоствердження захисного гелю круговими рухами лампи полімеризації.
  • Наносять шар гелю BEYOND ™ II Advanced Formula Whitening Gel товщиною 2-3 мм на суху поверхню зубів.
  • Мають лампу акселератора під кутом 90 градусів до поверхні зубів і починають 10-хвилинний цикл відбілювання. Процедуру повторюють тричі. Наносять на зуби гелеподібний фторид натрію і залишають на одну хвилину.
  • В кінці процедури за допомогою слиновідсмоктувача видаляють фтористий гель, прибирають захисну тканину, щічні ретрактори, ватяні валики, захисні окуляри і просять, щоб пацієнт прополоскав рот теплою водою. Демонструють пацієнту новий відтінок зубів і видають Керівництво по догляду за зубами після процедури відбілювання.

 

Лазерне відбілювання в Dentectum

Лазерне відбілювання відбувається за рахунок роботи лазера. Воно більш агресивне до емалі, ніж фотовибілювання, оскільки лазер пронизує весь зуб. Тут колосальну роль відіграє професіоналізм стоматолога, який проводить процедуру, якщо перетримати час, пацієнт може придбати підвищену чутливість зубів.

Крім того, лазерне відбілювання має не такий тривалий ефект, як фотовибілювання.

 

Домашнє відбілювання

Домашнє відбілювання в клініці пропонують тим клієнтам, у яких відносно невеликий наліт на зубах, який не вимагає глибокого відбілювання.

В такому випадку клієнтові пропонують так званий домашній варіант. Спеціально для кожного клієнта виготовляють силіконові капи з 15% гелем. Стоматологи пояснюють, як ними користуватися і скільки днів. Але найчастіше пропонуємо все ж робити такі процедури під наглядом стоматолога в нашій клініці.
 


Який тип відбілювання підібрати індивідуально для Вас
можна сказати напевно тільки після    консультації зі стоматологом.
 

Запрошуємо до нашого фахівця по відбілюванню сімейної стоматології Dentectum - Євгенії Гижко. 

Відео-відгук

 

Вартість процедури відбілювання в Dentectum

Назва послуги Ціна грн.
Каппа індивідуальна 600
Лазерне відбілювання 4 000
Відбілювання зубів системою BEYOND 5 000