+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Гнатология

Лікар гнатолог: хто він і що лікує?
Новий та відносно «молодий» підрозділ стоматології - «Гнатологія» вивчає комплексні проблеми, що стосуються жувальних м’язів, зубів, пародонту та скронево-нижньощелепного суглоба. Мало хто чув саме про такого спеціаліста, адже це рідкісна лікарська професія і не в кожній стоматологічній клініці працюють фахівці настільки вузької спеціалізації. 
Іншими словами, без допомоги спеціаліста гнатолога, не обійтися при виправленні прикусу, установці протезів і навіть звичайне лікування зубів - вимагає відповідних знань.

Коли потрібен лікар гнатолог?

Звичайний зубний біль та карієс – неприємні стоматологічній захворювання, проте з ними може впоратись стоматолог, чи хірург. Лікар – гнатолог вирішує інші, не менш важливі проблеми зі здоров’ям, до прикладу:
•    Регулярні або постійні больові відчуття, що виникають у шиї та скронях.
•    Біль в ділянці потилиці і хребта.
•    Клацання, чи ниючі спазми в щелепі.
•    Дискомфорт, або больові відчуття при жуванні, змиканні зубів.
•    Неприємні реакції при відкриванні щелепи.
•    Неправильне положення зубів та порушення прикусу.
•    Частий скрегіт зубами (бруксизм).
•    Неправильна артикуляція та обмеження відкривання рота.
•    Часті головні болі та мігрень.

Ці вищеперелічені проблеми можуть свідчити про порушення роботи скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), його поганого зв'язку з хребтом, кістковим чи м'язовим скелетом. 

Консультація лікаря гнатолога в стоматологічній клініці «ДенТектум»
Відвідування та лікування у лікаря гнатолога в нашій клініці розпочинається з особистої бесіди, під час якої фахівець визначає усі нюанси та причини прояву занепокоєння пацієнта. 
Враховуючи скарги, для встановлення точного діагнозу спеціаліст використовує сучасні діагностичні методи, в тому числі: комп'ютерна томографія (КТ),  оцінка стану м'язової системи та хребта, дослідження лицьових м'язів (міографія), рентгенографія в різних проєкціях та візуальний огляд ротової порожнини.
Досить часто перед лікуванням у ортодонта, чи планового протезування, консультація у гнатолога є обов’язковою для забезпечення рівномірного жувального навантаження і уникнення дискомфорту. 
 

Обирайте якісне лікування у вузькопрофільних спеціалістів стоматологічної клініки «ДенТектум» та насолоджуйтесь своєю красивою усмішкою щодня.