+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Три підказки, як вибрати зубну пасту для дитини

«Не секрет, що для дітей не підходить та ж зубна паста, якою користуються інші члени сім’ї. Але на що потрібно звернути увагу при покупці дитячої зубної пасти нам розповіла дитячий стоматолог Dentectum»КЛОЧКО АНЖЕЛА МИКОЛАЇВНА.

Вік дитини

Вибираючи зубну пасту для свого малюка, обов’язково враховуйте, скільки йому років. Вся справа в тому, що для різного віку потрібно різну кількість фтору в складі. Маленькі  діти при чищенні зубів можуть навіть ковтати пасту, тому вміст фтору в ній повинно бути безпечним.

Для старших навпаки – фтору повинно бути більше, щоб зміцнювати зуби. Особливо це актуально в підлітковому віці, коли  инейджери просто забувають або не хочуть доглядати за порожниною рота, дотримуючись усіх правил.

Якщо боїтеся помилитися, то на тюбику пасти повинно бути вказано, для дітей якого віку вона призначена: від 0 до 3 років, від 3 до 7, від 7 до 12 і т.д.

Колір

Дуже важливо, щоб паста не була з барвниками. Тому вибирайте або білу, або зовсім прозору.

Піна

Зубна паста для дітей не повинна пінитися. Лаурилсульфат натрію (Sodium Lauryl Sulfate, SLS) – саме той компонент, який відповідає за рясну кількість піни. Тому уважно читайте склад пасти і вибирайте таку, де його немає.