+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Алергопроба для дитини - потрібно чи ні?

Сучасне лікування без застосування анестезії, сьогодні просто неможливо уявити, адже в деяких ситуаціях подібне рішення - необхідність. За останні кілька років в Україні та в усьому світі почастішали випадки, коли в дитини виникають алергічні реакції на місцеву анестезію, тому саме таке питання залишається дуже актуальним для всіх без винятку батьків.
Кваліфіковані стоматологи центру «DenTectum» дотримуються строгих медичних правил, повністю несуть відповідальність за здоров'я і життя пацієнта, тому зазвичай, наполягають на проведенні алергопроби своїм юним відвідувачам.

Для чого потрібні алергопроби пацієнтам?

Відповідальні батьки мріють і хочуть, щоб їхні маленькі сини і дочки завжди були здоровими і відчували себе добре, навіть в моменти, коли трапляється необхідність видалити, або полікувати зубні хвороби у дитини. Саме тоді, питання про анестезії і алергопроби набуває серйозний і хвилюючий характер.
Наші стоматологи піклуються про маленьких пацієнтів і намагаються створити максимально ідеальні умови, в тому числі - забезпечити безболісність процедур і для цього використовують анестетики - медичні препарати, які можуть викликати алергічну реакцію у дитини.

Чому не варто відмовлятися від проведення алергопроби?

Кожна мама і кожен батько, повинні добре розуміти, що кваліфікований стоматолог просто зобов'язаний призначити проведення алергопроби, навіть коли присутня найменша підозра на алергію у дитини. У ситуаціях, коли таке рішення було прийнято - не потрібно сприймати його, як банальну примху лікаря, адже такі аналізи допоможуть уникнути вам і вашому малюкові серйозних проблем, причому - виходячи зі статистики, в якій протягом кількох років зафіксовані випадки алергічної реакції з плачевним результатом .
Хоча, реалії сучасного світу такі, що деякі батьки до кінця не усвідомлюють серйозність прохання і часто нехтують рекомендаціями лікаря, в цьому випадку відповідальний фахівець, просто не може собі дозволити ризикувати здоров'ям маленького пацієнта.

Пам'ятайте, ще ніхто в світі не може бути повністю застрахований від алергічних реакцій. Записавшись на прийом в стоматологічний центр "ДенТектум", варто перш за все повідомити лікарю про всі захворювання дитини, якщо це навіть маленький висип на шкірі, або звичайний нежить, адже такі симптоми - перший привід для призначення алергопроби.

Довіряйте професіоналам своєї справи стоматологічної клініки "ДенТектум" та будьте впевненими, що ваша дитина залишиться задоволеною, здоровою та усміхненою.