+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Що таке імпланти?

У багатьох дорослих людей є видалені зуби або виникають ситуації, коли зуб псується і його ніяк не можна врятувати. Ми прекрасно розуміємо, шансів, що виросте новий постійний зуб у нас вже немає. Виникає питання - що робити? Сучасна стоматологія в таких випадках рекомендує ставити імпланти.

 

Імплант

- це штучний корінь, який встановлюється в кістці замість відсутнього зуба.

Саме на імплант, надалі виготовляється і надівається коронка.

 

Що буде, якщо не ставити імпланти?

Багато людей вирішують нічого не робити, якщо у них немає одного зуба. І це зрозуміло: його відсутність спочатку буде мало помітною. Але з часом така безпечність призведе до безлічі проблем із зубами.

  • Через відсутність зуба буде нерівномірно розподілятися навантаження на м'язи. Це схоже на постійне носіння сумки в одній руці - «головна» рука буде сильніша і працездатніша, але вона буде більше втомлюватися. Так і в щелепи - робочий суглоб буде зношуватися швидше, можуть навіть початися головні болі.
  • Природа не любить порожнечі. Це стосується і того місця, де колись був зуб. Наприклад, якщо зуба немає на нижній щелепі, то поступово верхній зуб буде опускатися в пошуку опори, а зуби, розташовані зліва і праворуч від видаленого, будуть зміщуватися, прагнучи заповнити порожнечу. Як результат - погіршення якості жування, порушення прикусу, і рано чи пізно їх теж можна втратити.
  • Цікавий факт: доведено, що за допомогою протезування одного зуба можна виправити сколіоз. Пояснюється це просто. М'язи щелепи пов'язані зі скелетними м'язами, і якщо одні з них перевантажені більше, відбувається перекіс скелета.

Якщо у Вас є видалені зуби настійно рекомендуємо записатися на консультацію до стоматолога і з'ясувати стан здоров'я сусідніх зубів, а також обговорити можливі варіанти відновлення втраченого зуба.