+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Стоматологічний туризм «DenTectum» у Києвї - Україна

Напевне, ні для кого не секрет, що ціни та якість стоматологічних послуг досить різко коливаються  в різних країнах. Більш економічно розвинуті держави пропонують практично будь - який вид маніпуляцій за значно дорожчою вартістю і часто така різниця може становити тисячі доларів. Звичайно, мова іде про складні комплексні лікування, протезування, імплантацію та інші послуги, що пов'язані з використанням інноваційних медичних технологій, в тому числі і лазерних.

Не звертаючи, на колосальну різницю на ціни стоматологічних послуг в країнах Європи, рівень якості в українських центрах, аж ніяк не поступається західним, адже сучасне обладнання, матеріали, що застосовуються в повсякденній практиці та постійні участі в міжнародних семінарах, конференціях і обмін досвідом із західними колегами вивели і стоматологічну клініку «DenTectum»  на новий рівень. Усі ці фактори створили ідеальні умови для стоматологічного туризму в місті Києві. 

Стоматологічний туризм - це поїздка з метою отримання стоматологічного лікування та водночас, поєднана із екскурсіями та новими враження про чудову та мальовничу Україну. 
Поруч з отриманням високого рівня послуг,  dental tourism в  «Дентектум», подарує хорошу можливість ще ближче та краще познайомитись з гостинною столицею – містом Київ, яка наповнена привітною атмосферою, та завжди готова запропонувати своїм гостям багато захоплюючих  місць для проведення екскурсій і сімейного відпочинку. 

Стоматологічний центр «DenTectum» пропонує:

  • лікування та пломбування зубів;
  • послуги ортодонтії;
  • хірургічну стоматологію;
  • різні методи профілактику карієсу та інших захворювань ротової порожнини;
  • послуги дитячої стоматології, а також роботу з лазером й іншим передовим обладнанням.

Кожен турист, який хоча б раз у житті побував в Україні та відвідав місто Київ, залишиться зачарований не лише його красою,  а й захопливою історію, численними пам’ятками архітектури та українськими традиціями. 

Послуга  стоматологічного туризму в медичному центрі «DenTectum» створена для усіх пацієнтів, які обирають якісне, доступне лікування та чудове культурне дозвілля в Україні!