+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Здоров'я зубів і простатит у чоловіків

У стоматологічному центрі Дентектум тримають руку на пульсі останніх досліджень в області стоматології. Хочемо поділитися з Вами інформацією, яка допоможе уникнути Вам ряду проблем не тільки з зубами, а й з такою серйозною проблемою - як простатит.

У будь-якому здоровому, а тим більше хворому людському організмі живуть і є сусідами величезна кількість бактерій, вірусів і різного роду інфекцій, які є першоджерелами різного роду захворювань, які часто на перший погляд можуть бути навіть не пов'язаними між собою. 

На прикладі простатиту легко можна простежити зв'язок між ним і пародонтитом. Американські вчені провели ряд досліджень, в т.ч. опублікованих в міжнародному пародонтологічний журналі (Journal of Periodontology Online), в яких чітко обумовлений зв'язок між індикаторами захворювання в крові. Хворі, які мають важкі форми простатиту з упевненістю в 99,9% матимуть ряд проблем з пародонтом. Вчені з Case Western Reserve (Клівленд) - порівнювали кілька маркерів захворювань.

Чим більший вік людини, тим більше з часом в організмі накопичується різного роду сміття і збудники хвороб. Частина з них - це всім відомі різного роду пневмококи і стафілококи. Пневмококова інфекція крім запалення легень і інших слизових - може викликати і запалення оболонок мозку, статеві інфекції. Стафілококи - також викликають зміни в кістковій і м'язовій тканинах.

Зменшення кількості збудників інфекцій в організмі, профілактика і лікування запальних процесів - допомагають боротися з виникненням найнеприємніших і складних захворювань. Як відомо - ротова порожнина одне з найбільш «брудних» в мікробному плані місць в організмі людини. Виходячи з цього - здорові ясна, зуби і тканини, відсутність запалень в ротовій порожнині - є запорукою здоров'я для багатьох інших систем нашого організму.

Здоров'я  чоловіка після 40 років схильне багатьом факторам ризику, розвитку серцевої недостатності, урологічним проблемам, простатиту. Проста гігієна ротової порожнини та усунення хронічних запальних процесів в ній - можуть подарувати людині найцінніше - здоров'я, котре не можна купити ні за які гроші. Наші лікарі рекомендують проходити профілактичний огляд у стоматолога кожні 6 місяців, проводячи чистку і усуваючи зубні відкладення за допомогою ультразвукового Скайлера.

У стоматологічному центрі ДенТектум є унікальні технології лікування пародонту - «Вектор-терапія» за допомогою ультразвукового апарату «ВЕКТОР» і нова ізраїльська методика лікування за допомогою «Періочіпа», які дозволяють успішно справлятися з проблемами в ротовій порожнині. Детально можна дізнатися на сайті нашого центру.

Стоматологія ДенТектум піклується не тільки про зовнішній вигляд зубів наших пацієнтів, а й про Здоров'я всього організму в цілому.