Штучний інтелект Diagnocat в стоматології

Сучасні інноваційні методики в стоматології, з кожним днем дозволяють використовувати усі джерела для покращення лікування та проведення ретельнішої діагностики ротової порожнини. 

Штучний інтелект Diagnocat – це прогресивна система, що здатна з допомогою 3D-знімків визначити стан зубів і кісткової тканини, а також виявити захворювання навіть на самій ранній стадії і підказати, усі можливі, найкращі варіанти для їх лікування. 

Система на основі штучного інтелекту всього за кілька хвилин допоможе стоматологу оцінити вашу комп'ютерну томограму і сформувати звіт по стану кожного зуба. Завдяки таким прогресивним рішенням, Diagnocat дозволяє добитись ідеальних результатів в стоматологічному лікуванні спільно з лікарем.

Переваги використання Diagnocat в стоматології

Гарантія високої якості лікування. Програма за 5 хвилин визначає основні анатомічні області та діагностує їх по 122 ознаками. Дозволяє лікарю швидко оцінити загальний стан зубів, поставити діагноз і вибрати тактику лікування.

Експертна, об'єктивна та незалежна думка. Комп'ютерна система Diagnocat, на відміну від людини, не втомлюється і не втрачає концентрацію.

Наочний та зрозумілий звіт.  Завдяки інформації про потребу в лікуванні, штучний інтелект дає можливість кожному пацієнту самостійно розібратись в усіх діагнозах та провести своєчасне і оптимальне лікування.

Процес діагностики з системою штучного інтелекту Diagnocat

1. Лікар - стоматолог призначає пацієнту КТ - комп'ютерну томограму, або ж іншими словами тривимірний рентгенівський знімок.
2. Після отримання КТ, Diagnocat самостійно проаналізує рентген і формує звіт про стан вашого здоров'я.
3. Пацієнт отримуєте обґрунтований звіт, де відзначені проблемні зони, а також повний опис, що дозволить разом з лікарем прийняти рішення про майбутнє лікуванні.

Штучний інтелект Diagnocat в стоматології, призначено спеціально для того, аби  кожен за власні кошти отримав точний результат та повний опис по кожному зубу з виявленням проблемних зон - за кілька хвилин.