+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНУ КЛІНІКУ?

Пішли в минуле часи, коли наявність свого особистого стоматолога вважалося розкішшю і прерогативою тільки заможних людей. Але якщо ви замислюєтеся про своє здоров'я, якщо вам не байдужий зовнішній вигляд, якщо ви хочете і вмієте заощаджувати - прийшов і ваш час. Адже не тільки публічні люди повинні мати голлівудську білосніжну усмішку.

Почорнілі зуби, відсутність деяких з них, металеві протези та інші нюанси частенько стають перепоною для багатьох звершень, не кажучи вже про загальну самореалізації. Людині не вдається пройти співбесіду при прийомі на нове місце роботи, не виходить познайомитися з вподобаним об'єктом протилежної статі.

Для початку - знайте, що не потрібно бігти в найближчу лікарню і вибирати найдешевшого лікаря. Ви заощадите на гаманці і часі, але підете в мінус в плані здоров'я зубів. У Києві десятки клінік подібного роду. А ось якість послуг в них - різна ... І часто після декількох невдач самооцінка падає, і змінити щось стає ще важче. Але вибір лікаря, який буде здійснювати нагляд за зубами і їх належне лікування - процедура складна і знайти по-справжньому кваліфікованого і досвідченого фахівця. Ліцензія на проведення стоматологічної діяльності та диплом медичного університету ще не дають надійних гарантій високого рівня професіоналізму. Якщо ви все-таки зважилися, і з завтрашнього дня плануєте почати пошуки, то запам'ятайте кілька критеріїв, які можуть вам допомогти в такому виборі,не так вже й просто. Ви можете знайти «вашого» лікаряі в дорогій приватній лікарні, і в державній поліклініці. Але лікування зубів залежить не тільки від професіоналізму лікаря.

На утримання стоматологічного кабінету з бюджету виділяється не так вже й багато коштів. Але ж навіть школяр знає, що для ефективного лікування потрібні сучасні матеріали, новітнє обладнання. Так що там, один ремонт кабінету обійдеться в копієчку, а для пацієнта і це важливо.

Потрапивши в лікувальний заклад вперше, все ж можна з певною часткою ймовірності судити про те, як у ній відносяться до пацієнтів і до їх лікування.

Ви потрапили в хороший заклад, якщо спостерігаєте навколо себе ідеальну чистоту і повний порядок, і вже в холі вам запропонували одягнути бахіли. 

Припустимо, ви записалися на прийом, і в призначений час зайшли в кабінет. Якщо у лікаря є асистент, і вся робота проводиться в «чотири руки» -це означає, тут до справи ставляться відповідально. Це свідчить ще й про наявність надсучасного обладнання (одній людині з усією технікою просто не впоратися). 

Дороге і якісне стоматологічне крісло має автоматичну систему вибору і установки необхідного положення, враховуючи зростання і масу тіла. Зазвичай пацієнт знаходиться в положенні напівлежачи, так лікарю набагато зручніше «орудувати» в роті. Якщо ви помітили, що серед інших стоматологічних «девайсів» присутні Слиновідсмоктувачі і пилососи, знайте - ніяких незручностей лікування не викличе: залишки зуба, зайва слина і пломбувальні матеріали будуть видалені з рота максимально швидко. 

Далі. У кожної поважаючої себе лікарні турбуються про безпеку пацієнта, використовуючи сучасні дезінфікуючі засоби і одноразові шприци. Дивлячись на лікарів, теж можна судити про серйозність клініки. Вони «екіпіровані» по максимуму, при необхідності навіть надягають захисні окуляри. Хороший стоматолог, щось роблячи в роті, не запропонує пацієнтові трохи потерпіти, навіть при незначному ризику будуть використані знеболюючі засоби з місцевим ефектом.

Солідні клініки мають в своєму розпорядженні радіовізіограф. З його допомогою практично без випромінювання можна розглянути картину в роті на екрані монітора. Всі послуги стоматолога підтверджуються гарантією, до того ж пацієнт укладає спеціальний договір на обслуговування. Гарантія на невеликий термін повинна насторожувати - значить, лікар не впевнений у своєму професіоналізмі.

Наприклад, на заході прийнято вдосконалюватися в професійному плані не менше п'яти разів на рік. У нас - навпаки, один раз в п'ятирічку. Хороший стоматолог незмінно живе за західними принципами. Існує ще один плюс, можливо, один з найважливіших, і це - наявність лікуючого лікаря в списку членів професійної стоматологічної асоціації.

Каже про професіоналізм і кількість вилікуваних пацієнтів (читай - час лікування одного клієнта). Ті, хто женеться за кількістю, не знаходять визнання. У таких популярність тримається не більше двох-трьох років, після цього пломби починають випадати, а самому доктору пора їхати з міста.

Помітна і численна реклама - не ознака якості. Основний критерій - кількість постійних клієнтів. Якщо ви знаєте хоча б з десяток чоловік, які відвідують саме цього стоматолога протягом п'яти років - вирушайте тільки до цього лікаря.

І тоді Ви можете порадіти: ви знайшли дійсно хорошу стоматологію!

джерело: www.str15a.ru