+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Лікування зубів під мікроскопом

Один з американських лікарів, у свій час влучно зауважив - «Ви не можете лікувати те, чого не бачите». Ця  цитата облетіла увесь світ та так вдало дозволила описати стоматологічне лікування, і в той же момент підкреслити усі недоліки цього напрямку.

Однак, зі стрімким розвитком технологічних інновацій, багато стоматологічних центрів віддали перевагу лікуванню зубів та проведення інших маніпуляцій під мікроскопом. Такий прогресивний підхід  прийшов до нас із далеких 80 – х років, і вже сьогодні клініки використовують новітнє обладнання, що дозволяє побачити усю ротову порожнину з різних точок, при додатковому освітленні та зі значним збільшенням.

Переваги використання мікроскопа

Звичайно, що з кожним роком технологічне обладнання набуває нового більш розвиненого дизайну конструкції та своїх особливих якостей. Проте, лікування захворювань ротової порожнини з допомогою мікроскопа, пропонує кожному пацієнту ряд переваг, серед яких:

1. Поліпшення огляду робочої ділянки.  

Мікроскоп дає можливість оцінити усі межі переходу ясен та коронки, дослідити додаткові канали зуба, виявити тріщини кореня, тощо. Такі маленькі нюанси, в майбутньому можуть суттєву по впливати на хід лікування, і в свою чергу пропустивши один із них, пацієнта чекає неприємний сюрприз.

2. Збільшення ефективності проведення маніпуляцій.

Зі суттєвим збільшенням робочого поля, стоматолог має змогу більш точно проводити лікування, в той ж момент - гарантує якісний результат і скорочує кількість візитів до клініки.

3. Діагностування перших ознак карієсу.

Так звані «білі плями» на емалі – це провісники карієсу на початковій стадії. Завдяки використанню мікроскопа, стоматолог зможе з 100 відсотковою вірогідністю діагностувати їх та призначити лікувальний курс, аби позбавитись в подальшому втручання та пломбування зубів.

4. Зменшення страху перед стоматологічним лікуванням.

Мікроскопи, що сполучені з камерами, дають змогу виводити зображення на монітор. В цьому випадку, коли пацієнт може сам побачити проблеми в порожнині рота, його боязкі відчуття зменшуються в кілька разів, адже усі паніка зникає в момент контролю за ходом лікування та всією ситуацією.

В нашому стоматологічному центрі, мікроскоп використовують лікарі - стоматологи в більшості випадках, адже якісне, безпечне та надійне лікування для спеціалістів «DenTectum»  завжди залишається на першому місці.

Переконайтесь в цьому і ви, завітайте в наш стоматологічний центр та довірте свою прекрасну посмішку професіоналам.