+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Лікування зубів під наркозом

Страх перед відвідуванням стоматолога – це одна з найпоширеніших проблем більшості пацієнтів. Найгірше, що очікує людей, які бояться стоматології– погіршення здоров’я ротової порожнини та часткова втрата зубів, адже чим далі відкладати такий візит, тим триваліше та дорожче лікування.

Дякуючи стрімкому розвитку та інноваційним методам в стоматологічному лікування, навіть пацієнти з «дентофобією» (страх відвідування стоматолога) можуть з легкою душею та хорошим настроєм відправлятись в стоматологічний центр «DenTectum». Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації наших спеціалістів, тандем «наркоз та стоматологія» - стали найкращим поєднанням для усіх пацієнтів з хворобами ротової порожнини.

Лікування зубів під наркозом передбачає:

  1. Сучасні препарати, що кардинально відрізняються від тих, що застосовувались у минулих роках. Прогнозований час дії медикаментів, легкий та швидкий вихід з наркозу без складнощів, відбувається під контролем кваліфікованих фахівців.
  2. Новітнє обладнання дозволяє ретельно відстежувати стан кожного пацієнта.
  3. Стоматологи та анестезіологи супроводжують та контролюють усі етапи лікування, з моменту консультації до повного закінчення курсу.

Показання до лікування зубів під наркозом:

  1. Необхідне проведення великого обсягу маніпуляцій.
  2. Лікування дітей зі складним карієсом, а також при захворюваннях ЦНС, епілепсії, аутизмі, тощо.
  3. Серйозне оперативне втручання.
  4. Виникнення панічного страху перед стоматологом у дорослих, або дітей.
  5. Сильний блювотний рефлекс при здійсненні лікування в порожнині рота.
  6. Наявність алергії у пацієнта на препарати, які використовуються для місцевої анестезії.
  7. Серед усіх показань для лікування зубів під наркозом також зазначають і інші, не менш серйозні випадки, проте використання загальної анестезії в стоматології,  дозволило зробити значимий крок вперед, отримати повну відсутність відчуття болю, страху та дискомфорту у пацієнта, заощадити часу на лікування, як дорослим, так і дітям.

Для проведення  стоматологічних маніпуляцій, спеціалісти «DenTectum»   використовують лише якісні, безпечні препарати, сучасне обладнання та свій особистий досвід лікування зубів під наркозом.

Консультуйтесь з нашими кваліфікованими фахівцями, адже оцінка становища та грамотне лікування запорука вашого здоров’я та неймовірної посмішки.