+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Ортодонтія для дорослих

Ще кілька десятків років тому, ортодонтичне лікування асоціювалось напряму з дитячими та підлітковими стоматологічними захворюваннями. Бачити дорослу людину з брекетами, що проходить повз десь на вулиці, було не лише винятком, а й викликало неприхований подив. Однак, сьогодні, сучасне ортодонтичне лікування дає можливість кожному отримати посмішку своєї мрії і зовсім не важливо, скільки років пацієнтові - 10, 15, 25, чи 40.

Неправильний прикус та нерівний зубний ряд можна відкоригувати в будь - якому віці, адже ортодонтія для дорослих не лише формує усмішку, а й допомагає вирішити проблеми, що так, чи інакше пов’язані із розміщенням зубів:

  • Захворювання травної системи.
  • Проблеми з дикцією та диханням. 
  • Хвороби зубів і ясен.
  • Зміна контурів обличчя,  дефект посмішки.
  • Психологічні проблеми та невпевненість у собі.

Всі вищеперелічені неприємні показання вирішуються за рахунок вчасного звернення дорослого пацієнта до ортодонта. Хоча, процес переміщення та виправлення зубного ряду як у дітей, так і більш старших людей – досить схожий, проте  різниця все ж таки існує і полягає у  термінах та об’ємах додаткового  лікування. 

Численні реставрації, протезування, патологічне стирання зубів, захворювання тканин пародонта, проблеми зі скронево-нижньощелепними суглобами – таким не можна нехтувати, тому застосовуючи ортодонтичне лікування для дорослих, фахівці стоматологічного центру «Дентектум» тісно співпрацюють з іншими спеціалістами та разом складають спільний план лікування, обговорюють усі стоматологічні питання  та шукають шляхи їх вирішення.

Ортодонтія для дорослих в «Дентектум» – це тільки комплексний підхід, що допомагає не лише виправити наявні проблеми з зубним рядом, а й знайти їх причини. В свою чергу, ми намагаємось побудувати гармонійний зв'язок між загальним станом організму та здоровою красивою посмішкою.

Наші ортодонти для дорослих зроблять вашу усмішку неперевершеною та повернуть впевненість в собі. 

Завітайте в стоматологічний центр «Дентектум» та позбудьтесь неправильного прикусу просто сьогодні.