+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Імпланти Осстем (Osstem) 

Втрата, одного, або декількох зубів може обернутися серйозними проблемами в майбутньому. Порушення прикусу, збій в роботі шлунково - кишкового тракту, опущення ясен – це далеко не єдині ускладнення. Проте, сучасна стоматологія може буквально повернути втрачені зуби, завдяки найбільш ефективній та загальнодоступній терапії – імплантації.

Високоякісні імплантати Осстем (Osstem) від південнокорейського бренду - належать до преміального сегмента, адже широко використовуються в сучасній стоматології та відрізняються прийнятною ціною, на відміну від аналогічних товарів компаній конкурентів.

7 переваг використання зубних імплантатів Осстем (Оsstem)

1. Якість. Велика кількість позитивних відгуків, які залишають задоволені клієнти, пов'язані з відмінною якістю подібних конструкцій і це доведено особливою популярністю серед пацієнтів нашого стоматологічного центру.

2. Параметри. Постійні і тимчасові імплантати, можуть відрізнятися за довжиною, діаметром та шириною, що дає можливість використовувати конструкції для вирішення багатьох стоматологічних проблем.

3. Різновидність. Імпланти виготовляються з використанням різноманітних видів медичних сплавів. Така перевага дозволяє вирішити багато ортопедичних ситуацій, адже до прикладу: протези з цирконію, дуже часто застосовуються для відтворення передніх різців, а от з титану – можна підібрати до кольору ясна.

4. Покриття. Унікальне покриття імплантатів Осстем (Оsstem) набагато швидше та краще прискорює приживлення протеза, близько - 7 тижнів.

5. Стійкість. Виробники подібних систем попрацювали над тим, щоб структура протезів була максимально близька до природної кісткової тканини. У підсумку, імпланти можуть похвалитися максимальною міцністю і стійкістю.

6. Низький відсоток відторгнення. Відсоток відторгнення подібних систем мінімальний, а термін приживлюваності зводиться до 6-7 тижнів, після чого, можна повноцінно жувати.

7. Гарантія. Виробники імплантатів Осстем (Оsstem) дають довічну гарантію на користування протезами. Така інформація цілковито правдива, адже якщо конструкції встановлені професійно, і пацієнт дотримується всіх рекомендації по догляду за штучними різцями і ротовою порожниною в цілому – результат обов’язково здивує.

Безсумнівно, імплантування - досить дорога процедура, яка займе достатній проміжок часу, але ефект від неї не змусить себе чекати. 

Вже через кілька тижнів, після початку процедури, кожен пацієнт оцінить свою бездоганну усмішку, що виглядає естетично, і при належному догляді, прослужить все життя, не доставляючи ніяких проблем.

Лікування проводить лікар - імплантолог

КОБИЛЯНСЬКИЙ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Стоматолог - хірург, імплантолог

Досвід роботи більше 5 років

  • хірургічний прийом
  • одномоментна імплантація
  • лазерна хірургія
  • відкритий і закритий синус ліфтинг
  • кісткова пластика
  • клаптеві операції
  • естетична хірургія (ясенева пластика)
  • видалення атипових зубів мудрості
  • апікальна хірургія
  • закриття рецесії