+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Відбілювання зубів Beyond polus

Майбутнє стоматології вже настало!

Посмішка це одна з перших речей, які люди помічають, коли зустрічають Вас. Щодня ми вживаємо напої і продукти, які несприятливо позначаються на здоров'ї і красі зубів. Згодом утворюється темний наліт, змінюється колір емалі і звичайна гігієна порожнини рота стає безсила ...


 
Найбезпечніший вид відбілювання - відбілювання зубів Beyond polus

Відбілювання зубів стає все більш популярним. На форумах в інтернеті обговорюються різні відбілюючі пасти, гелі та смужки для домашнього застосування. Наводяться народні методи, що дозволяють зробити емаль біліше. Деякі з них можуть нашкодити зубам, інші не приносять бажаного ефекту.

Зробити ж емаль по-справжньому біліше на 8-12 тонів можна тільки в умовах стоматологічного обладнання. Але професійне відбілювання багато хто сприймає як процедуру, яка може зіпсувати емаль зубів.

На думку фахівців, відбілювання зубів Beyond polus - найбезпечніший вид відбілювання, з тих, що представлені зараз на ринку стоматологічних послуг. Це варіант світлового відбілювання останнього покоління за допомогою галогенних ламп.

У порівнянні з хімічним відбілюванням в домашніх умовах або навіть в клініці, фотовідбілювання не робить негативного впливу на емаль зубів. А ефект від нього досягається набагато швидше і тримається довше.

Чим же відрізняються дві найбільш популярні системи сучасного світового відбілювання - ZOOM і Beyond polus?
Загальний принцип проведення процедури відбілювання зубів схожий. На зуби наноситься спеціальний склад, який активується світловим променем. В процесі вивільняється активний кисень, який і розщеплює наліт на зубах.

Істотна різниця систем - в джерелі світла.

У «ZOOM» використовується джерело ультрафіолетового випромінювання. У «Beyond polus» - галогенова лампа холодного блакитного світіння.

Мінуси ультрафіолету очевидні - така лампа може обпалити губи або слизову оболонку рота. А на шкірі навколо губ може з'явитися небажана і зовсім не естетична засмага. Ультрафіолетові лампи не здатні фільтрувати шкідливе для людини УФ-випромінювання. Всі ці мінуси і незручності ведуть до того, що лікар, перестраховуючись, витрачає багато часу, щоб ретельно захистити порожнину рота спеціальним покриттям. Все це розтягує час процедури більш ніж на годину і робить її для пацієнта досить напруженою.

Такого дискомфорту можна цілком уникнути, якщо обрати відбілювання зубів «Beyond polus» - найбезпечніший вид відбілювання на сьогодні. Перед процедурою губи пацієнта обробляють спеціальним захисним гелем, рот фіксують у відкритому положенні, ділянки шкіри з зовнішньої сторони захищає тканинна серветка. Очі надійно бережуть спеціальні окуляри.

Все - далі наноситься відбілюючий гель, який «просвічується» лампою. Щоб домогтися ідеальної білизни, потрібно три підходи по 10 хвилин. В цілому процедура на установці «Beyond polus» займає часу майже в два рази менше, ніж відбілювання «ZOOM».
 

Ще один ефективний спосіб відбілювання - лазерне.

В даному методі відбілюючий складу активується під впливом лазера. Таке відбілювання теж швидко і безпечно, але на порядок дорожче, ніж відбілювання «Beyond polus».
Таким чином, при всій простоті виконання, відбілювання зубів «Beyond polus» сьогодні є найоптимальнішим по співвідношенню ціна - безпека - результат. Досвідчені і професійні стоматологи проконсультують Вас, як відбувається відбілювання на емалі зубів у вашому конкретному випадку, і проведуть при необхідності повну санацію порожнини рота. Лікар обов'язково розповість, як доглядати за порожниною рота після процедури, щоб посмішка залишалася здоровою, білосніжною і сяючою довгий час!

 Показання до відбілювання зубів технологією Beyond polus:

  • жовті та коричневі зуби
  • флюороз
  • зміна кольору депульпованного зуба

Протипоказання до відбілювання зубів технологією Beyond polus:

  • не рекомендується проводити процедуру вагітним або годуючим жінкам і пацієнтам молодше 16 років.
  • необхідно перервати процедуру відбілювання, якщо пацієнт повідомляє про серйозну чутливості зубів, видаляють весь відбілюючий гель перед нанесенням фтористого гелю.

Етапи відбілювання системою BEYOND Polus в клініці в одне відвідування

Крок 1. На губи пацієнта наноситься захисний крем і вставляється щоковий ретрактор BEYOND ™ FlexiBlue. Тканинною серветкою захищають ділянку навколо зовнішньої поверхні щокового ретрактора. Визначають існуючий відтінок емалі зубів.

Крок 2. Надягають на пацієнта захисні окуляри. Чистять зуби полірувальної пастою, яка містить частинки пемзи або полірувального піску. Прокладають ватні валики з обох сторін від щічних тяжів. Додатково наносять захисний засіб на внутрішні поверхні верхньої і нижньої губи.

Крок 3. Підсушують зуби і ясна. Наносять захисне покриття BEYOND ™ BlueSeal Gingival Protection на ясна. Проводять засвічення захисного гелю круговими рухами полімеризаційної лампи. 

Крок 4. Наносять шар гелю BEYOND ™ II Advanced Formula Whitening Gel товщиною 2-3 мм на суху поверхню зубів.

Крок 5. Встановлюють лампу акселератора під кутом 90 градусів до поверхні зубів і починають 10-хвилинний цикл відбілювання. Процедуру повторюють тричі. Наносять на зуби гелеподібний фторид натрію і залишають на одну хвилину.

ЗАВЕРШАЛЬНА ОБРОБКА

В кінці процедури за допомогою слиновідсмоктувача видаляють фтористий гель, прибирають захисну тканину, щічні ретрактори, ватні валики, захисні окуляри і просять, щоб пацієнт прополоскав рот теплою водою. Демонструють пацієнту новий відтінок зубів і видають Керівництво по догляду за зубами після процедури відбілювання.

ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ:

  • не рекомендується проводити процедуру вагітним або годуючим жінкам і пацієнтам молодше 16 років.
  • необхідно перервати процедуру відбілювання, якщо пацієнт повідомляє про серйозну чутливості зубів, видаляють весь відбілюючий гель перед нанесенням фтористого гелю.

Зауваження: протягом 24 годин після проведення процедури пацієнти повинні уникати прийому їжі і напоїв, що містять фарбуючі речовини. Використання цигарок також має бути обмежена.