+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Пластика ясен (гингивопластика)

Пластика ясен після імплантації

Імплантація – один з найнадійніших та найефективніших способів відновлення зубного ряду. Зазвичай, після такої процедури м’які тканини повинні щільно прилягати до нижньої частини коронки, адже їх головна функція захищати корінь від пошкодження та проникнення інфекції. 
Однак, іноді в силу анатомічних особливостей або, наприклад, після видалення запаленого або травмованого зуба, обсягу м'яких тканин може не вистачити. Тоді виникає необхідність проведення гігнгівопластики, або іншими словами - пластики ясен.

 

Показання для проведення пластики ясен після імплантації
Недостатній обсяг м’яких тканин навколо імплантата може спричинити не лише естетичні проблеми, а й серйозні захворювання ротової порожнини. Саме гінгівопластика допомагає з вирішенням таких порушень і стане важливим етапом на шляху до красивої посмішки та довговічності встановлених імплантатів.
 

 

Основні показання для проведення пластики:
•    Оголення кореня зуба.
•    Порушення природної естетики.
•    Нашарування м’яких тканин, або ж «акуляча посмішка».
•    Розвиток інфекційних процесів.
Зазвичай, потреба у пластиці та хірургічному втручанні обумовлена різноманітними механічними пошкодженнями ясен під час проведення імплантації, або ж в результаті неправильного післяопераційного догляду, тому варто слідкувати за станом ротової порожнини та дотримуватись усіх настанов стоматолога.

Пластика ясен після імплантації в стоматології «Дентектум»

Проведення процедури можлива лише після ретельної діагностики ротової порожнини і при наявних показах. Хірурги стоматологічного центру «Дентектум» не лише складуть оптимальний план для лікування, а й обов’язково врахують виникнення усіх можливих ризиків. За рахунок пластики ясен можна досягти:

  • Відтворення природного контуру, форми, та кольору ясен навколо встановлених імплантатів.
  • Відновлення потрібного обсягу ясен і запобігання деформації м'яких тканин.
  • Приховати від оточуючих попередні маніпуляції по видаленню зуба.
  • Запобігти оголенню імплантатів і зменшити ймовірність відторгнення.
  • Захистити м’які тканини від зовнішніх впливів ферментів слини і механічної травми.

Своєчасне проведення пластики ясен дозволяє не лише стати володарем красивої посмішки, а й зберегти здоров’я ротової порожнини, а фахівці стоматологічного центру «Дентектум» вам в цьому обов’язково допоможуть.