Стоматологія під час коронавірусу

В період загострення пандемії та карантину, не всі готові ризикувати своїм здоров’ям та відвідувати медичні заклади. Досить часто, навіть дуже сильний зубний біль «задавлюється» звичайними знеболювальними препаратами, однак саме такі кардинальні методи приводять до найгірших наслідків в майбутньому.

Питання безпеки та захисту в стоматологічному центрі «DenTectum» завжди стояло на першому місці і під час коронавірусу, воно стало ще більш актуальним. 
Хочеться просто запевнити кожного пацієнта – не варто терпіти біль та відкладати візит до спеціаліста «на кращі часи», адже приводів для занепокоєння не має і команда «DenTectum» використовує усі заходи обережності для вашого перебування у стінах закладу.

1.    В усіх кабінетах, ми проводимо прибирання набагато частіше, кожну поверхню обробляють дезінфікуючими розчинами, а також застосовуються кварцові лампи, які здатні знищити 99% вірусів і бактерій.
2.    Фахівці, що працюють в клініці (адміністратори, лікарі і асистенти) постійно знаходяться в засобах індивідуального захисту: халатах, респіраторах або захисних масках, рукавичках, шапочках і обов'язково проходять процедуру вимірювання температури.
3.    Ми стежимо за самопочуттям всіх співробітників, і при навіть самих найменших симптомах застуди не допускаємо їх до роботи.
4.    Вхід в наш центр тільки в одноразових масках. На вході, в санвузлі і зоні рецепції встановлені спиртовмісні антисептики для рук, є одноразові рукавички, а маску завжди можна придбати у адміністратора.
5.    Кожен з відвідувачів нашого стоматологічного центру також проходить температурний скринінг і обробку рук антибактеріальним розчином.
6.    Кілька разів в день проводиться обробка деззасобами дверних ручок і всіх поверхонь в зоні очікування.
7.    Ми, так само як і раніше, максимально використовуємо одноразові матеріали, а використані негайно відправляються на утилізацію.
8.    У кабінетах, після кожного прийому, проводиться ретельна дезінфекція - обробляються всі робочі поверхні, стоматологічне крісло і інструменти. Засоби, що використовуються для дезінфекції і стерилізації мають сертифікати.
9.    Інструменти, які НЕ належать до категорії «одноразових», проходять ретельну дезінфекцію і багатоступеневу програму стерилізації в суворій відповідності з правилами.
10.    Ми постаралися звести до мінімуму очікування прийому лікаря.
11.    А також, ще одна трохи сумна, але дуже необхідна міра безпеки розпочата нами зараз - ми прибрали всі іграшки та книжки з дитячого куточка. 

Також ми хочемо звернутися до наших пацієнтів:
Наші двері завжди відкриті для вас! Але зараз ми повинні максимально стежити за робочим графіком. Тому:
•    Просимо записуватися на прийом по телефону та приходити в клініку вчасно.
•    Просимо звести до мінімуму кількість супроводжуючих. Одна дитина - один супроводжуючий.
•    Просимо перебувати в масці, поки доктор або асистент не попросить вас її зняти.
•    Просимо мити руки, а також обробляти їх спиртовим гелем.
•    Просимо заповнити опитувальник перед прийомом і підписати інформаційну угоду.
•    При найменших симптомах застуди (нежить, кашель) - залишайтеся вдома. Передзвоніть в клініку і ми відповімо на всі ваші запитання і перенесемо ваш візит.

Лікування зубів під час коронавірусу в стоматологічному центрі «DenTectum» проводиться із суворим дотриманням санітарних норм і рекомендованих правил, адже ми дбаємо про кожного нашого пацієнта! Ми інвестували достатньо коштів, щоб зробити безпечним ваше перебування у нас!

Залишайтеся здоровими і відвідуйте стоматолога вчасно!