+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Ультразвуковий апарат Vector

ВЕКТОР ТЕРАПІЯ

Суперприлад для суперхвороби

Лікуємо пародонтит ультразвуковим апаратом «Вектор»

 На всіх етапах комплексного лікування пацієнтів із захворюваннями пародонта показано проведення терапії апаратом VECTOR.

Чистка цим ультразвуковим апаратом заслужено користується найбільшою популярністю. Це унікальний пристрій оснащений спеціальною конструкцією, яка дозволяє уникнути основної проблеми ультразвукових апаратів - хаотичне биття чистячого інструменту. До того ж використання «Вектора» не руйнує поверхню зубів і не пошкоджує тканини ясен вібрацією. Тому лікування пародонтиту даними апаратом підійде людям, які мають велику чутливість з низьким больовим порогом.

«Вектор» ефективно допомагає при гінгівіті і інших захворюваннях зубів і пародонту, пов'язаних з утворенням зубного нальоту і кровоточивістю ясен. Особливості лікування «Вектором» При обробці зубоясеневої кишені на поверхню робочого інструменту подається лікувальна суспензія, яка містить дуже маленькі частинки гідроксиапатиту. Завдяки впорядкованій вібрації в ультразвуковому полі видаляються відкладення з зубоясенних кишень і проводиться полірування поверхні зуба. Робочою частиною апарату є не сама насадка, а її гідрооболонка, насичена гидроксиапатитом. Важливо, що наконечник апарату не нагрівається в процесі лікування. Тому використання рідини для періодичного охолодження наконечника не потрібно. Таке нововведення усуває вплив аерозольної мікробної хмари як на пацієнта, так і на лікаря. Відчуйте різницю

У чому перевага цього суперприладу в порівнянні з традиційними методами лікування пародонтиту?

Апарат «Вектор» дозволяє видалити відкладення, розташовані в недоступній частині -зубоясеневій кишені (місці зв’ку зуба і ясенної тканини).

Раніше з такою проблемою боролися механічно за допомогою металевих інструментів, а також ультразвуку. Але і в тому, і в іншому випадку пацієнт відчував болі, крім того, при процедурі в тій чи іншій мірі травмувалися як ясна, так і поверхня зуба в районі коренів.

З появою апарату «Вектор», оснащеного так званим «впорядкованим» ультразвуком, позбавлення від прихованого і глибокого нальоту стало можливим без анестезії і травмування здорових тканин. Глибина проникнення ультразвуку при лікуванні досягає 11 мм - майже в два рази більше, ніж це було можливо раніше, що в багатьох випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання!

Завдяки новому модифікованому ультразвуковому апарату Vector успішно застосовується в нашій клініці, пародонтологічне лікування доповнилося щадним і приємним для пацієнта методом.

З повагою і любов'ю до своїх пацієнтів - стоматологія "ДенТектум"