+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Вініри Київ

Виниры Киев

Прогресивна стоматологія - це СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ І ТЕХНОЛОГІЇ. Проривний стоматологічний тренд це вініри.

Вініри Київ

МІФ No1. Установка недорогих вінірів. В чому різниця?
Вартість вінірів буде залежати від якості використовуваних матеріалів, стоматолога, професіоналізму зубного техніка і технології виготовлення. Як правило за дешевою вартістю пропонують композитні вініри, це ті, що вбирають барвники, можуть поміняти колір, і часто помітні для оточуючих.

МІФ No2. Замість вінірів люменіри.
Коли вінір встановлюється без препарування він називається «Люмініри». Вінір з препарування і вінір без препарування це дві різні послуги, але в той же час є одиним і тим же вініром. Різниця тільки в способі підготовки до фіксації (з препаруванням або без препаруванням), який обирається в залежності від клінічного випадку і може бути визначений після детальної діагностики.

МІФ No3. Відклеювання вінірів.
Неправильне твердження. За умови досконалої роботи зубного техніка і стоматолога, а так само використання якісних матеріалів і технологій, вініри стоять більше 17 років.

МІФ No4. Потемніння вінірів
Темніють тільки недорогі композитні вініри після накопичення барвників.  Колір не змінюють тільки керамічні вініри.

Один з кращих способів виправлення дефектів зубів, що входять в лінію посмішки і створення зовнішньої естетики - встановлення вінірів. У мережі можна знайти чимало інформації про те як легко позбутися від естетичних недоліків фронтальної групи зубів за допомогою цих керамічних накладок.
 

Кілька слів про те, що таке вініри
По суті вініри - це накладки, які встановлюються на передню поверхню зубів людини, які є в лінії посмішки і формують її естетику. Перевага вінірів - можливість створення практично ідеальної посмішки при малоінвазивних втручаннях. Товщина обточування твердих тканин зуба для фіксації вінірів - мінімальна і становить 0,2-0,3 мм.

Які вініри кращі на думку пацієнтів?
За матеріалом виготовлення вініри можна розділити на дві категорії - керамічні та композитні. Перевага композитних конструкцій в швидкості установки - фактично, їх можна реалізувати протягом одного відвідування. Композитний винир - це естетична реставрація фронтальної поверхні зубів в ротовій порожнині. На відміну від керамічних вінірів, вони менш естетичні і стійкі. Останні ж, вимагають декількох відвідувань лікаря стоматолога, зняття відбитків і виготовлення керамічної конструкції в лабораторних умовах. Однак, це безперечно варто витраченого часу, в результаті ви отримуєте міцні, високоестетичні вініри, які створюють ідеальну, голлівудську посмішку.
 

Які відгуки пацієнтів про встановлені вініри:

Вініри з композиту. У більшості випадків пацієнти приємно раді їх вартості і можливості виготовлення в одне відвідування (по 1-1,5 години) в кабінеті стоматолога. В окремих випадках вініри з композиту темніли або міняли колір через 1-2 роки після фіксації. Іноді вони вбирали в себе харчові барвники з їжі, ягід або напоїв. Також слід зазначити подібність таких вінірних конструкцій з композиту з пломбою, якісний підбір кольору вимагає відмінних навичок лікаря.

Керамічні вініри. Відгуки про встановлення таких вінірів винятково позитивні: пацієнти задоволені естетикою і тим, як вініри з кераміки допомогли їм вирішити проблеми зубів, приховати широкі міжзубні проміжки, викривлення і порушення анатомічної форми зуба. Передбачається, що термін служби вінірних накладок з кераміки становить понад 10 років. Але кожен другий відгук повідомляє, що вініри служать пацієнтові довше.

Вініри з використанням діоксиду цирконію. Аналогічно, як і керамічні, вони надзвичайно подобаються пацієнтам. Зазвичай вони служать не менше 12-13 років, міцніше кераміки і більш естетичні

Що таке люмініри?

Люмініри, більш відомі, як «голлівудські вініри». Вони, за своєю природою, складають керамічні вінірні накладки, але значно тонші. На вигляд вони практично прозорі і виглядають крихкими, але це не так: люмініри стійкі до механічних пошкоджень. Завдяки малій товщині рівень обточування твердих тканин зуба практично мінімальний, процедура повністю безболісна для пацієнта.

Розробка і створення.

Розробка і створення люмінірів належить компанії Cerinate (США), але зараз виробництво таких вінірів здійснюють в лабораторіях по всьому світу. Люмініри позиціонуються як революційний продукт, що дозволяє вирішити проблеми естетики зубів людини без обточування опорних елементів. Саме це виділяє їх з ряду інших вінірних накладок на зуби і робить унікальними.

Оскільки практика встановлення люмінірів налічує кілька десятків років, за цей час накопичилося безліч відгуків пацієнтів про них. Спробуємо розібратися, як в реальності виглядає результат фіксації вінірів нового покоління на зубах і чого слід очікувати від установки тонких керамічних зубних накладок? 
 

Люмініри: за і проти, відгуки пацієнтів

Розглянемо основні моменти, які пацієнти згадують в своїх відгуках: Чому пацієнти обирають люмініри?

Люди говорять про те, що погодилися на встановлення люмінірів, оскільки цей спосіб є малоінвазивним для живих зубів. Крім цього, пацієнтів привертає термін служби протягом 10-15 років і вражаючий косметичний ефект.

Процес фіксації. Більшість людей говорить про те, що для того, щоб встановити люмініри зуби зазнали мінімальну фізичну обробку. Іноді перед установкою пюмінірів необхідна корекція зубів, якщо раптом вони виявилися занадто довгими або несиметрічними. Але така процедура не є обов'язковою, вона використовується як спосіб надання усмішці людини бездоганного вигляду.

Терміни. Люмініри виготовляються трохи довше, ніж інші вініри. В результаті пацієнти отримують справжню модельну посмішку і забувають про естетичні проблеми з зубами.
Естетика. Після фіксації Люмінірів пацієнти, фактично отримують нове обличчя з ідеальною фізіологічною посмішкою.