+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Диво стоматології

волшебство стоматологии

Секрети стоматологів, які підкреслять Вашу красу і продовжать молодість.

Мало кому прийде в голову ідея, за процедурами краси і молодості йти до стоматолога.

А ось і даремно! Найчастіше саме стоматолог може не просто розгладити зморшки, але і усунути причину їх появи. Сьогодні стоматології далеко не обмежуються установкою пломб і лікуванням зубів, як це було раніше. Вони здатні змінювати симетрію і контур обличчя, без підтяжок і пластики омолодити обличчя років на 10-15, прибрати зморшки навколо рота і друге підборіддя.

Дизайн обличчя і голлівудська посмішка

Положення і форма зубів багато в чому визначає зовнішність. Злегка розгорнуті бічні різці роблять її кокетливою, помітні ікла і характерний нахил зубів надають агресивності, а зуби з округленими краями додають жіночності. Подовживши передні зуби, посмішка стане більш юної і візуально зробить Вас молодше на декілька років.

Форму і красу обличчя багато в чому визначає його симетричність. А це, в свою чергу, безпосередньо пов'язано з наявністю всіх зубів і з їх розташуванням. Втрата навіть одного зуба змінює не тільки стан обличчя, але і всього організму.

Часто виникають ситуації, після яких порушується робота суглобів обличчя. Внаслідок цього, м'язи обличчя починають функціонувати не в повну силу, знижується тонус.  Воно втрачає свій природний каркас, а шкіра - пружність. Якщо налагодити правильну роботу щелепних суглобів, м'язи обличчя знову прийдуть в тонус, як і будь-які інші групи м'язів після фітнесу. Швидше відновити тонус м'язів допомагає глибокий масаж м'язів обличчя і зони декольте. Він опрацьовує навіть найдрібніші м'язи, знімаючи блоки і затиски, забезпечуючи приплив крові і лімфи. Шкіра обличчя і шиї після такої процедури теж оновлюється, стає більш пружною і еластичною без підтяжок і ін'єкцій.

Багато клієнтів приходять за білосніжною посмішкою. У такому випадку фахівці за допомогою професійного обладнання оцінюють, в якому стані зубна емаль. Прозора вона або матова, чи є тріщини і чи можна робити відбілювання. Можливо є камені або інші захворювання, які потрібно перш усунути. Ясна теж не залишаються без уваги. Спеціальні ін'єкції молодості надають їм ніжно-рожевий колір і юнацьку пружність.

В результаті спільної роботи стоматологів і косметологів, посмішка набуває бездоганний цілісний вигляд. Якщо Ви захочете підкреслити губи, немає проблем. У клініці можна збільшити їх обсяг, скорегувати форму, окреслити і проявити контур.

Глибинні зв'язки і прості рішення

На сьогодні існує маса досліджень, які підтверджують взаємозв'язок прикусу і постави. Факт того, що захворювання і порушення хребта впливають на прикус, описаний в багатьох джерелах. Однак існує і зворотний зв'язок. Одна з ланок ланцюжка, що дозволяють людині триматися рівно, - зуби. Тому так важливо, виявивши порушення прикусу, працювати паралельно і зі здоров'ям спини.

 І ще один маленький секрет: сутулі плечі явна ознака невпевненості в собі. І скільки б Ви не працювали над собою, це все буде лише тратою часу, до тих пір, поки не вирівняється спина і не розправляться плечі.

Краще пластики і філерів

Прибрати без пластики носогубні зморшки, «друге підборіддя», запалі щоки, підтягнути овал обличчя ... На перший погляд це може здатися неправдоподібно. Але якщо розібратися, все стане очевидним. Зуби виконують роль каркаса для м'язів і шкіри обличчя. Як тільки руйнується або віддаляється хоча б один зуб, порушується робота лицьової мускулатури і з'являються заломи і зморшки. Крім того, з віком зуби поступово стираються і прикус стає нижче. М'язи втрачають свою опору і шкіра починає провисати. З'являються кісетние зморшки по контуру губ, промальовувалися носогубні складки.

За допомогою брекетів вони розсовують верхню зубну дугу, зуби і кістку подаються вперед і починають виконувати функцію природної підкладки - своєрідного фізіологічного каркаса, який служить десятки років. Шкіра натягується, зморшки розгладжуються. Краса і здоров'я повертаються.

Хочете свою посмішку зробити по істинні привабливою і чарівною?

Приходьте до нас на консультацію. Фахівці клініки Дентектум за допомогою інтраоральної камери зроблять детальну діагностику стану зубів і емалі. Комп'ютерна макрозйомка дозволить Вам побачити поточний стан справ, а 3D-моделювання покаже, що і як можна змінити. І Ви зможете побачити свій новий образ.