+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

За що ми платимо стоматологам?

Як ми знаємо, безкоштовний сир трапляється тільки в мишоловці, а в нашому житті платити доводиться за все, і стоматологічні послуги - не виняток.

Хотілося б пояснити і розібратися, чому робота дантиста часто оцінюється в чималі суми.

Ну, по-перше, лікар бере гроші за свою працю - це ж справедливо: хто з вас став би працювати з чистого ентузіазму? Тут хочеться відзначити, що кожна клініка стоматологічного профілю виставляє власні прайс-листи на всі види послуг. Нерідко лікування в установах, розташованих в центральній частині міста, оцінюється на порядок дорожче, ніж в клініках спальних районів. Жодна стоматологічна процедура не проходить без застосування різних витратних матеріалів, застосовується все - від анестетиків до штифтів і імплантатів.

Якість і вартість використовуваних клініками матеріалів також різняться, але сучасні установи дбають про свій імідж, тому намагаються використовувати тільки арсенал продукції найбільш відомих в галузі стоматології фірм-виробників. Основна причина великого розриву цін криється в тому, що цим закладам доводиться оплачувати оренду приміщень, а в центрі міста це завжди обходиться дорожче. Всі без винятку клініки самі закуповують пломбувальні, знеболюючі та інші, що застосовуються при лікуванні пацієнтів, матеріали. Навіть державні установи змушені шукати постачальників і оплачувати їхні послуги, які дешевими ніяк не назвеш. Ось чому за роботу дантиста доводиться платити в будь-якій клініці.

Ви бачили весь арсенал стоматолога? Перелік використовуваних ними інструментів важко назвати коротким, причому багато хто з них - одноразові, і коштують чималих грошей, а закуповувати їх, природно, доводиться самостійно (і нерідко - приватним порядком, без вигідних переваг держзамовлень).

А якщо згадати, що в процесі лікування витрачається безліч анестетиків, дезінфікуючих речовин, пломбувальних та інших матеріалів, то можна уявити, у скільки обходиться собівартість навіть найпростішої операції.

Всі ми хочемо отримати максимальну віддачу від лікування: якщо поставили пломбу - то щоб служила вона роки і роки, якщо встановили імплантат - щоб добре прижився, справно служив і не зламався.

А ще нам хочеться заходити в чисто прибраний кабінет, а не в якусь подобу комірок в муніципальних клініках, і щоб інструменти лікар використовував тільки стерильні, і щоб якість обслуговування було на рівні.

Сьогодні в найбільш престижних зуболікувальних установах використовуються новітні стерилізаційні апарати, кожен з яких коштує як хороший автомобіль. Зберіть все перераховане воєдино і уявіть, чого можна очікувати від дешевих клінік і «безкоштовних» матеріалів.

джерело: str15a.ru