+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Вектор-терапія в лікуванні пародонтиту

Новий модифікований ультразвуковий апарат VECTOR -
незамінний помічник на всіх етапах комплексного лікування пацієнтів із захворюваннями пародонта.

 

Вектор-терапія - це високотехнологічна процедура, яка використовується для лікування

  • всіх стадій пародонтиту, гінгівіту
  • для профілактики відторгнення імплантів,
  • при великих обсягах протезування, в тому числі на імплантатах.

Крім того, вектор-терапія показана пацієнтам, які робили кюрітаж і хочуть доглядати за яснами, щоб пародонти не переходив в стадію загострення.

Апарат «Вектор» дозволяє видалити відкладення, розташовані в недоступній частині - зубоясеневій пародонтальній кишені (місці зіткнення зуба і ясенної тканини).

Раніше з такою проблемою боролися механічно за допомогою металевих інструментів, а також ультразвуку. Але і в тому, і в іншому випадку пацієнт відчував болі, крім того, при процедурі в тій чи іншій мірі іноді травмувалися як ясна, так і поверхня зуба в районі коренів.

Завдяки апарату VECTOR ці проблеми залишилися в минулому і сьогодні Dentectum пропонує своїм пацієнтам безболісну висотехнологічну методику лікування захворювань ясен.

 

Упорядкований ультразвук

Саме завдяки цій технології позбавлення від прихованого і глибокого нальоту стало можливим без анестезії і роздратування здорових тканин. Глибина проникнення ультразвуку при лікуванні досягає 11 мм - майже в два рази більше, ніж це було можливо раніше, що в багатьох випадках дозволяє уникнути хірургічного втручання!

Гідрооболочка - основна робоча частина апарату

Робочою частиною в апараті Vector є не кінчик інструмента, а гідрооболочка, що складається з суспензії гідроксітапатіта кальцію і води.

Тобто енергія ультразвуку м'яко подається в пародонтальні кишені через гідрооболочку (гідродинамічний вплив) працюючи за принципом ультразвукової ванночки).

Пародонтальні кишені інтенсивно обробляється і промивається.

 

Одночасне полірування зуба

При традиційному лікуванні пародонтиту емаль зуба часто залишається шорсткою, і через деякий час на ній можуть знову виникнути наліт і бляшки. Апарат «Вектор», очищаючи поверхню зуба, одночасно полірує її за допомогою дрібних частинок, що входять до складу інноваційної системи.

Вектор-терапія - це безболісна процедура, що займає близько 40 хвилин. Перед нею необхідно відвідати пародонтолога, а також провести комплексну процедуру гігієни порожнини рота, щоб уникнути попадання хвороботворних бактерій під ясна.

Як проходить процедура?

Механізм процедури полягає в наступному: 
за допомогою спеціального апарату створюються ультразвукові коливання, що знищують бактерії, надясеневі і підясенні відкладення, мікробну мікроплівку навіть у  важкодоступних місцях, завдяки чому утворюється стерильна кишеня.

Щоб запобігти попаданню нових бактерій, поверхня кореня зуба полірується спеціальним порошком.

За допомогою ультразвукових хвиль дробляться мікрочастинки зубного каменю, які потім вимиваються водою.

 

Ефективність вектор-терапії

В результаті даної процедури

  • відновлюються тканини ясен
  • зміцнюються ясна
  • підвищується імунітет ротової порожнини
  • зупиняється кровоточивість
  • зменшується болючість і рухливість зубів


Найкращих результатів можна досягти на ранніх стадіях захворювання, а також в комплексі з іншими методами лікування - медикаментозними і механічними.

Щоб уникнути загострень і домогтися ремісії, ми рекомендуємо пройти повторний курс вектор-терапії через 2 місяці. А підтримування курсу раз на рік буде достатньо, щоб ви назавжди забули про запалення.