+38 067 833-33-47
+38 099 433-33-47
Запис на прийом Розстрочка

Лікування каналів

У нашій клініці працюють ювеліри

Саме так можна назвати лікарів ендодонтів, які займаються лікуванням зубних каналів. Вони роблять дуже тонку і кропітку роботу. Адже канали зуба, немов найтонші ниточки, звиваються і переплітаються. Для ефективного лікування від лікаря потрібно висока кваліфікація.

Якщо лікар допустив навіть незначну помилку, це може привести до сумних наслідків: гострого болю, запалення і руйнування дентину, аж до втрати зуба.

Наше завдання - досконально вичистити всі пошкоджені ділянки, при цьому максимально зберегти рідні здорові тканини зуба.

Ані найменшого шансу повторному запаленню

Часто до нас звертаються пацієнти з гострим болем, які раніше лікувалися в інших клініках. Причини повторного запалення в каналі - недостатня обробка (залишилися хвороботворні мікроорганізми), неякісний матеріал пломбування (немає повного прилягання пломбувального матеріалу), уламки інструменту або випадкова дірка в каналі.

Щоб не допустити таких ситуацій лікарі клініки DenTectum працюють з каналами тільки під збільшенням.

Спеціальний стоматологічний прилад, багаторазово збільшує зображення, бінокуляр дозволяє розглянути зуб з найдрібнішими подробицями і провести лікування швидко, точно і досконало. А матеріали, які використовуємо, ідеально заповнюють весь звільнений лікарем простір, один-в-один повторюючи будову і форму каналу.

Професійні хитрощі лікарів клініки DenTectum :)

    — комп'ютерна анестезія

дозволяє дуже точно розрахувати кількість знеболюючої речовини конкретно для Вашого випадку;

    — електроондонтометрія

точно встановлює місце запалення, лікар бачить локацію (в пульпі або в кістці за коренем зуба) і обсяг уражених тканин. Це допомагає уникнути втручання в здорові тканини Вашого зуба і підібрати оптимальну тактику лікування.

    — апекс-локатор

визначає форму і глибину кореневого каналу. За його даними лікар визначає точну кількість матеріалу, щоб не залишилося щілин і пустот для запобігання повторному розвитку інфекції.

    — радіовізіограф

дозволяє зробити серію рентгенівських знімків З МІНІМАЛЬНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ! в ході лікування для контролю якості і точності всіх лікарських маніпуляцій (лікарю важливо бачити свої дії з боку, та й Ви самі зможете подивитися як все відбувається). Ці знімки абсолютно безпечні для організму (знімки можна робити навіть немовлятам і вагітним), і вкрай важливі для якісного і надійного результату.

   - мікроскоп

точність проведених маніпуляцій в кореневому каналі підвищується, оскільки збільшення в 20 разів! Робота під мікроскопом дозволяє уникнути таких неприємностей як кісти щелепи, уламки інструментів в каналі, а також допомагає побачити найменші деталі, провести розпломбування каналу, герметично запломбувати зуб і захистити його від повторного карієсу

Як лікарі клініки проводять лікування:

    1. ДІАГНОСТИКА

Визначаємо обсяг уражених тканин, вивчаємо форму і прохідність каналів, діагностуємо точну локацію запалення.

    2. ЗНЕБОЛЮВАННЯ

Підбираємо кращий препарат для анестезії, перевіряємо на відсутність алергічної реакції і ступінь сприйнятливості.

    3. ЧИЩЕННЯ КАНАЛУ

Прибираємо джерело інфекції і зруйновані тканини, дістаємо найдрібніші залишки неживого нерва.

    4. Лазерна СТЕРИЛІЗАЦІЯ КАНАЛУ ЗУБА

Дезінфекція каналів зуба за допомогою лазерного променя, який надійно, на 100% знищує бактерії і мікроорганізми.

    5. ПЛОМБУВАННЯ КАНАЛУ

 Герметично заповнюємо простір каналу пломбувальними матеріалами. Робимо контрольний знімок, щоб переконатися що все зроблено бездоганно.

   6. ВІДНОВЛЕННЯ ЗУБА

Тут все вже залежить від стану самого зуба. Може бути досить проста реставрація полімерною пломбою, а може буде потрібне часткове або повне протезування.

Лікування в клініці проходить абсолютно безпечно!

Дезінфекція проводиться в 5 етапів:

  • інструменти,
  • поверхні,
  • руки,
  • повітря,
  • відходи.

Всі інструменти проходять потрійну стерилізацію і зберігаються в спеціальному стерильному пакеті.

Кожному клієнту надаються одноразові набори.

Терміново запишіться на консультацію, якщо відчули хоч найменший дискомфорт при накушуванні або пережовуванні. Якщо діагностувати проблему на ранній стадії, є можливість провести лікування зубів набагато ефективніше і дешевше, зберігаючи ваші зуби здоровими і красивими. Пам'ятайте, захворювання зубних каналів набагато простіше і ефективніше лікувати на початкових стадіях.

Назва послуги Ціна грн.
Розгорнута консультація + складання плану лікування 100
Рентгенографія (1 зуб) 100
Консультація / лікування у головного лікаря клініки 200
Анестезія провідникова 100
Надання допомоги при гострому болі 690
Панорамний знімок 200

Лікування пульпіту і періодонтиту

Лікування пульпіту / періодонтиту одноканального зуба (одноразовий набір, анестезія, рентген, механічна та медикаментозна обробка каналів, лікування та пломбування каналів) 1490
Лікування пульпіту / періодонтиту двоканального зуба (одноразовий набір, анестезія, рентген, механічна та медикаментозна обробка каналів, лікування та пломбування каналів) 2340
Лікування пульпіту / періодонтиту трьохканального зуба (одноразовий набір, анеастезія, рентген, механічна та медикаментозна обробка каналів, лікування та пломбування каналів) 3490
Лікування каналів зуба під мікроскопом, 1 зуб від 3000
Екскавація фрагмента інструменту з каналу під мікроскопом від 600
Дезінфекція кореневого каналу лазером Picasso 100
Пломба з фотополімерного композиту (одноразовий набір, анестезія, препарування, відновлення натомічної форми зуба) від 1175